Yönetimin Mesajı

Değerli müşterilerimiz ve sayın iş ortaklarımız;

Mertateks Dış Ticaret Ltd. Şti. olarak, sizlerle çalışmak ve hizmet vermekten büyük bir kıvanç duyuyoruz.

Bize emanet ettiğiniz gönderilerinizi, kara, hava, deniz lojistik ve taşımacılık servislerimiz ile dünya üzerindeki pek çok noktaya ulaştırıyor olmanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Yasalara uygun olarak içeriği ne olursa olsun bize teslim ettiğiniz tüm gönderilerin, zamanında ve güvenli bir biçimde varış noktalarına ulaştırılması için özveri ile çalışıyoruz. Her daim müşteri memnuniyet ve taleplerini ön planda tutarak, siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunabilmeyi temel hedefimiz olarak benimsiyoruz.

Her geçen gün gelişen lojistik ve taşımacılık sektöründe, müşterilerimize daima yenilikçi teknolojiler kullanarak ekonomik hizmet verme yönünde araştırma ve geliştirme çalışmalarımızı titizlikle sürdürüyoruz. Sizlere sunduğumuz hizmetleri teknoloji ve yasaların izinde geliştirerek, ihtiyaç duyduğunuz güvenli lojistik ve taşımacılık servislerini sizlerle buluşturuyoruz.

Mertateks Dış Ticaret Ltd. Şti. olarak; hizmet verdiğimiz ve iş birliği yaptığımız tüm kişi ve kurumlardan, bizim için çalışan ve bir aile olduğumuz personelimize kadar etkileşim halinde olduğumuz tüm muhataplarımız için, insani değerler ve saygı çerçevesinde sorumluluğumuzu en iyi şekilde yerine getirmek, en önemli değerlerimizden biridir. Bu değerler doğrultusunda en büyük yatırımlarımızı teknoloji, eğitim ve birey odaklı olarak yapıyor, siz değerli müşterilerimiz ve iş ortaklarımız için daima yapıcı çözümler sunmayı taahhüt ediyoruz.

İhtiyaç duyduğunuz her an çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyor, iş birliğimiz ve memnuniyetinizin daim olmasını diliyoruz.