Müşteri Politikamız

Mertateks Dış Ticaret Ltd. Şti. olarak, müşteri memnuniyeti odaklı ticari çalışma kültürünü benimsiyoruz.  Şeffaflık, dürüstlük, açıklık ve yenilikçilik ilkelerine bağlı kalarak müşterilerimize her daim kaliteli hizmet verme politikasını esas alıyoruz. Sektör ile ilgili en güncel teknolojik ve yasal gelişmeleri yakından takip ederek, en iyi hizmeti verebilmek amacıyla Ar-Ge çalışmalarımıza istikrarlı bir şekilde devam ediyoruz.

Yenilik, değişim ve gelişime her daim açık olan bir firma olarak; taşımacılık ve lojistik sektöründe varlığımızı sürdürmeye devam ettikçe, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini arttırmak için mevcut olan tüm olanaklarımızdan faydalanıp, müşterilerimize daima çözümler sunmayı hedefliyoruz.

Mertateks Dış Ticaret Ltd. Şti. Çalışma Prensipleri:

  • Hem şirket içinde hem de müşterilerimize karşı daima açık ve şeffaf iletişimi benimsemek.
  • Hizmet kalitesini artırmak adına mevcut bulunan kanallar üzerinden kolaylıkla ulaşılabilir bir firma olmak.
  • Müşterilerimiz ile çalışanlarımız arasında, doğru ve zamanında bilgi akışı sağlamak.
  • Müşteri odaklı çalışma anlayışını benimseyip zamanında ve kaliteli hizmet vermek.
  • Müşteri memnuniyetini sağlamak adına, sürekli öğrenen, çalışan eğitimlerine önem veren ve yeniliğe açık bir firma olup tüm gelişmeleri yakından takip etmek.
  • Lojistik yazılımları ve servislerimizi sürekli yeni gelişmeler ışığında en yeni teknolojilerle güncellemek.
  • Müşteri ve iş ortaklarımızdan gelen öneri ve şikayetleri objektif bir bakış açısıyla, gizlilik esasına dayanarak değerlendirmek ve çözümleme yaparak sonuca ulaştırmak.

Müşteri geribildirimlerini, kendini sürekli geliştiren ve müşterilerine istediği hizmeti en iyi şekilde sunabilmeyi hedefleyen bir firma olma yolunda ilerlemek amacıyla değerlendirmeye almak.