Express Kargo

Express Kargo Nedir?

Express kargo nedir sorusunu; yurt dışına en kısa sürede gönderim yapılmasını sağlayan taşımacılık hizmetidir” şeklinde yanıtlamak doğru bir tanım olacaktır. Yurt dışına kişi veya firma fark etmeksizin yapacağınız kargo gönderilerinizin, express kargo firmaları tarafından, “ışık hızı” olarak tabir edebileceğimiz hızda varış noktasına ulaştırma hizmetidir.

Express taşıma kavramı söz konusu olduğunda ilk akla gelen seçenek olan havayolu kargo hizmeti, en hızlı ulaşım yöntemi olarak özellikle yurt dışı express kargo taşımacılığında en sık kullanılan taşıma yöntemi olarak öne çıkar.  Havayolu taşımacılığı ile express teslimat arasındaki tek ve en önemli fark ise, express kargonun daha hızlı bir taşıma hizmeyi sunmasıdır.

Alabileceğiniz en hızlı kargo hizmeti olan express kargo, yurt dışına yapacağınız acil veya net zamanlı gönderileriniz için en uygun ve kurtarıcı nitelikte bulunan taşımacılık hizmeti olarak ön olana çıkar. Express kargo İstanbul üzerinden yola çıkıp dünyanın pek çok noktasına teslimat yapan en hızlı taşımacılık yöntemimiz olarak hizmetinizdedir.

Günümüz şartlarında gelişen teknoloji ve araç yeterliliği imkanları sayesinde, bazı bölgeler için neredeyse aynı gün teslim edilebilme hızına ulaşabilen express teslimat ile gönderileriniz tam zamanında teslim edilir. Bu sayede önemli gönderileriniz için zaman kaygısı yaşamadan işlerinizi rahatlıkla halledebilmenin avantajını yaşayabilirsiniz.

Express kargo hizmetinde, sürenin belirlenebilmesi için paketin gönderileceği bölge ve ülkenin önemi büyük olsa da, bir ortalama yapıldığında dünya üzerindeki hemen hemen her lokasyona yaklaşık 1-3 iş günü içesinde gönderim sağlanabilir oluşu söz konusudur.

Mertateks Güvenilir Ekspress Kargo Hizmeti

Express kargo hizmeti, en sık olarak hızlı teslimatın en çok ihtiyaç duyulduğu, mesafelerin çok daha uzun olduğu yurt dışı ulaşımlarında tercih edilir.  Dünyadaki herhangi ülkeye evrak, eşya veya ticari ürün gönderimi yapmak ve bu işlemin de da en hızlı şekilde gerçekleşmesini isteyen kişiler yurt dışı express kargo hizmetinden faydalanmayı seçebilirler.

Mertateks Dış Tic. Ltd. Şti olarak; express kargo hizmetimiz ile Türkiye’den yurt dışına herhangi bir ülkeye yapacağınız gönderimlerin en kısa sürede güvenilir bir biçimde adrese teslim olarak ulaştırılmasını sağlıyoruz. Türkiye’ye konum olarak en yakın olan bölgelere 1 iş günü içerisinde bile ulaşabilen express teslimat sayesinde zamandan tasarruf edip, işlerinizin aksamadan ilerlemesi konusunda çözüm ortağınız olarak hizmet veriyoruz.

Yurt dışına göndereceğiniz evrak, eşya, ürün veya hediyelerinizin güvenli biçimde teslim edilebilmesi için, express kargo takibi ile paketinizin yol boyunca izlenmesini sağlıyoruz. Bunun yanı sıra, gönderilerinizin belirtmiş olduğunuz adrese ulaşma zamanını öğrenebilme imkanı sunuyoruz.

İş ortaklarımızla yaptığımız güç birliği sayesinde her geçen gün genişleyen araç filomuz, deneyimli ekibimiz, kalite standarlarında yüksek hız ve müşteri memnuniyeti odaklı ithalat/ihracat, depolama, kargoculuk, gümrükleme ve taşıma sistemlerimizle gönderimlerinizi tüm Avrupa, Ortadoğu ve Rusya’ya sorunsuz olarak teslim etmekten gurur duyuyoruz.  Müşterilerimizin lokasyonlarından Türkiye’ye ve tersi lokasyonlara her hafta Ring ve üçgen taşıma yapan araçlarımız; aynı zamanda Avrupa içerisinde, iç nakliyelerinizi de yapabilme kabiliyetine ve deneyimine sahiptir. Deneyimli ekibimiz, ürünlerinizi profesyonellik ve titizlikle taşıyor ve teslimat esnasında firmanızı temsil etme bilinci ile hareket ederek müşterilerinizle sıcak temas kurmayı ihmal etmiyor.

Ekspres kargo gönderilerinizin ulaşım adresi olarak verilen tüm ülkelerin gümrük mevzuatları, yasaları ve diğer şartlarına uygun olacak şekilde işlem ve kontrollerden geçirilerek en doğru şekilde teslimat adresine ulaşmasını sağlıyoruz. Yasaklı veya yasal olmayan ürünlerin gönderimlerinde hizmet sağlamayan firma politikamız doğrultusuna, hangi ürünleri gönderebileceğiniz konusunda destekte bulunuyoruz.

Yasal ve yasaklı olmayan ürünler, express kargo ücretleri yada başka sorularınız hakkında bilgi almak ve express teslimat hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.