Ekonomik Gönderiler

Ekonomik Kargo Nedir?

Ekonomik kargo, aciliyeti olmayan, zorunlu bir teslimat tarihi bulunmayan ve standart ölçülere sahip tüm gönderiler için daha az masraflı olarak, belirli bir süre zarfında alıcı adrese ulaştırılmak üzere verilen taşımacılık hizmeti türüdür. Hızlı fakat, verilen belli bir tarih dilimi içerisinde adrese teslimat yapılan, daha ekonomik ve kargo giderlerinizi daha dengeli tutabilmenizi sağlayan ekonomik kargo servisidir.

Mertateks Ekonomik Gönderi Hizmeti

Mertateks Dış Ticaret Ltd. Şti olarak, belirttiğiniz adrese ulaştırılmasını istediğiniz standart ölçülerdeki ürünleriniz için, daha az maliyetle, ekonomik kargo servisi hizmet seçeneğimizi sunuyoruz.

Zaman olarak aciliyeti bulunmayan, size belirteceğimiz tarihler arasında teslim edilmesinde bir sakınca bulunmayan ve standart ölçülere sahip olan tüm gönderileriniz için sunduğumuz ekonomik gönderi seçeneğinden dilediğinizce faydalanabilirsiniz.

Ekonomik kargo servisimiz ile, hem yurt içi hem de yurt dışına göndereceğiniz paketlerin uygun maliyetler ve güvenli kargo avantajları dahilinde adrese teslimatını sağlıyoruz. Aynı şekilde yurt dışından kendi adınıza getirtmek istediğiniz, ithalat, ihracat veya çeşitli ürün paketlerinizin adresinize ulaştırılması işlemini de ekonomik kargo servisi yurt dışı hizmetimiz ile sağlıyoruz.

Tüm taşımacılık ve lojistik hizmetlerimizde olduğu gibi, ekonomik gönderi hizmetimiz dahilinde de müşterilerimizin gönderilerini profesyonel ve deneyimli ekibimiz, sektöründe uzman iş ortaklarımız ve güvenli taşımacılık ilkesiyle teslim ediyoruz.

Taşımacılık ve lojistik alanında hizmet veren Mertateks Dış Ticaret Ltd. Şti olarak, tüm lojistik ihtiyaçlarınız ve sorularınız için siz değerli müşterilerimizin yanında olmaktan mutluluk duyarız.  Ekonomik kargo servisimiz ve tüm diğer hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve hizmet talebinde bulunmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.